startgroup

SW teamleader

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešovský kraj; Okres Michalovce
Michalovce

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Využite príležitosť pracovať v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti elektroniky a jej vývoja a to na pozícii SW teamleader.

Náplň práce :

-vedenie a tréning vývojového tímu zameraného na softvér a neustále zlepšovanie výstupov
-kontrola vývoja softvéru
-pravidelné vyhodnocovanie projektov a zlepšovanie procesov
-plánovanie a koordinácia vývojového tímu
-reportovanie výsledkov práce a hodnotenie členov tímu

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

-práca v medzinárodnej spoločnosti
-práca s najmodernejšími technológiami
-príjemné prostredie
-pružná pracovná doba
-Home-office
-balík sociálnych výhod
-tréningové programy
-13 plat

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať všetky požiadavky . Ďakujeme Vám za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-skúseností v oblasti vedenia SW-team 3 až 6 rokov podmienkou
-SW znalosti
-komunikačné a silné vodcovské schopnosti,autorita a sebavedomie
-dlhodobé programovacie skúsenosti v C a C ++ / Java
-VŠ elektrotechnického smeru/informatika/fyzika/matematika
-anglický jazyk na pokročilej úrovni ,nemecký jazyk výhodou
-ochota cestovať
-schopnosť pracovať pod tlakom