startgroup

Servisný technik MaR

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta a jedného z hlavných lídrov na trhu v distribúcií zemného plynu a obnoviteľných energií hľadáme šikovného Servisného technika merania a regulácie.

Náplň práce:

- Výkon servisu v oblasti merania a regulácie a slaboprúdových systémov
- Diagnostika a opravy systému merania a regulácie (MaR) a slaboprúdových systémov
- Evidencia servisných výkonov, komunikácia so zákazníkmi
- Návrhy a opatrenia, technické poradenstvo a poskytovanie informácií servisného charakteru pre zákazníka
- Riešenie havarijných situácií
- Realizácia servisných prác v zmysle servisného plánu a operatívnych zásahov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier
- Odborné vzdelávanie
- Možnosť jazykového vzdelávania
- Športové a spoločenské aktivity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské, príp. vysokoškolské vzdelanie v odbore elektrotechnika
- Prax na obdobnej pozícií aspoň 1 rok
- Skúška odbornej spôsobilosti - vyhláška č. 508/2009 Z.z.; minimálne § 22
- Anglický jazyk - základy
- Vodičský preukaz typu B
- Hospodárska korešpondencia – základy
- Orientácia na zákazníka
- Proaktívny a pozitívny prístup k práci
- Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, analytické myslenie

Znalosti PC:
Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – základy
Microsoft Word – základy