startgroup

Kontrolór/ka dodáveteľského reťazca

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Nitra
Nitra

Pozícia / odvetvie

Administratíva

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- nákup materiálu na základe plánu výroby pre jednotlivé projekty,
- komunikácia s dodávateľmi v AJ,
- vystavovanie nákupných objednávok a kontrola dodávateľských termínov,
- kontrola dodávky objednaného materiálu a faktúr.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- zaujímavá práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- plat dohodou po absolvovaní úspešného výberového konania.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- prax v odbore je výhodou, ale práca je vhodná aj pre absolventov
ktorí majú ochotu vzdelávať sa,
- osobné vlastnosti sú komunikatívnosť, precíznosť, spoľahlivosť
a analytické myslenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- úplné stredné alebo VŠ odborné vzdelanie v odboroch :
všeobecná ekonomika, obchodná akadémia, obchodné a informačné služby,
- AJ pokročilá úroveň (slovom aj písmom),
- MS Office, Internet - pokročilá úroveň