Operátor výroby Lozorno (s ubytovaním )

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vykonávať manuálne práce v stoji pri montážnej linke,
  • montovať časti autosedačiek,
  • pracovať v 4-zmennej (nepretržitej prevádzke,
  • vykonávať prácu podľa pracovného postupu
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme zručných uchádzačov na pozíciu Operátor výroby
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca na hlavný pracovný pomer
  • nástupná hodinová mzda brutto 3,91€ - čo je 638€/mesiac ( základ )
  • po zaučení na 3 a viac pozícií sa dvíha hodinová mzda na 4,84€ - čo je 789€/mesiac ( základ )
  • nástupný bonus 3 x 115€
  • príplatky : poobedná zmena, nočná zmena, víkend, nadčas, výkonnostný bonus
  • po čase možnosť prejsť do interného stavu klienta
  • príspevok na ubytovanie a dopravu ( polovicu zaplatíme za Vás )
  • možnosť dopravy z/do ubytovne
  • stravné v hodnote 3,98€ za každý odpracovaný deň
  • garancia výplatného termínu ( už 8. deň v mesiaci )
  • personálne poradenstvo
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • skúsenosti a prax z automobilového priemyslu alebo s prácou na výrobnej linke - VÝHODOU
  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • zodpovednosť a chuť pracovať