Technik pre skúšobné plány - elektrotechnický priemysel pre automotive - Trenčiansky kraj

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zodpovednosť za vytváranie skúšobných plánov nakupovaných dielov pre výrobné závody spoločnosti (3 výrobné závody celosvetovo)
  • tvorba kompletnej dokumentácie ku nakupovaným dielom - skúšobný plán s označením a popisom pracovného postupu skúšania a kontroly
  • odsúhlasovanie vytvorenej dokumentácie s oddelením kvality v rámci výrobných závodov spoločnosti
  • zaraďovanie podnetov z oddelenia kvality do skúšobných plánov - ohľadom testovania kvality komponentov
  • spolupráca s konštruktérmi a dizajnérmi na konštrukcii a vývoji spracovávaných dielov
  • účasť na interných auditoch spoločnosti
  • zúčastňovanie sa služobných ciest - dodávatelia, výrobné závody
  • reporting nadriadenému oddelenia
Upresnenie platových podmienok:
Pozícia vyžaduje znalosti v oblasti materiálového inžinierstva, aspoň dvojročnú skúsenosť v oblasti elektrotechnickej resp. strojárskej výroby (oblasť metrológie, kvality resp. technológie) a aktívnu znalosť AJ/ začiatočnícku znalosť NJ.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VŠ resp. SŠ strojárke resp. elektrotechnické vzdelanie - ideálne v oblasti materiálového inžinierstva, resp. kompenzované relevantnou pracovnou skúsenosťou (znalosť materiálov)
  • min. 2 ročná pracovná skúsenosť v oblasti výroby - metrológia (znalosť 3D merania), technológia výroby, resp. oddelenie kvality
  • aktívna znalosť AJ (nevyhnutná v komunikácii s dodávateľmi a zahraničnými závodmi spoločnosti) a podobne znalosť NJ postačujúca na úrovni začiatočník - mierne pokročilý
  • znalosť technických výkresov s ohľadom na normy ISO
  • analytické myslenie, dobré organizačné a plánovacie schopnosti, snaživosť, kreativita, spoľahlivosť a vytrvalosť
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."