startgroup

Hľadáme nových kolegov do Kolárova na pozíciu operátor výroby / Új munkatársakat keresünk Gútára

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Komárno
Kolárovo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Výroba káblových zväzkov, kontrola a balenie produktov / Kábelkötegek gyártása, ellenőrzése és csomagolása.
Práca na 2-3 zmeny, 8 hodín / Munkaidő 2-3 müszakban, 8 óra.
Poskytujeme prácu na trvalý pracovný pomer / Állandó munkaszerződést biztosítunk ( hosszútávú ).

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na uvedenom telefónnom čísle 0914 330 516, Tešíme sa na spoluprácu.
Érdeklődés esetén kérjük vegye fel a kapcsolatot a 0914 330 524, örülünk az együttműködésnek.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Autobusová doprava zabezpečená, poskytujeme príspevok/ Autóbusz közlekedés biztosítva, cégi hozzájárulás.
Stravné lístky v hodnote 4€ za odpracovanú zmenu!!/ Ebédjegyek 4€
Dochádzkový bonus/ Jelenléti bónusz
Výkonnostný bonus/ Teljesítményi bónusz
Motivujúce zvýšenie mzdy už po 9 odpracovaných mesiacoch /

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- základné vzdelanie
- nižšie stredné odborné vzdelanie
- stredné odborné vzdelanie
- úplné stredné odborné vzdelanie
- úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
- vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa