startgroup

Zvárač kovov

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Detva
Detva

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- zváranie, stehovanie a rovnanie podzostáv a zostáv zvarencov, dynamicky namáhaných vo všetkých polohách podľa výkresovej dokumentácie a technologických postupov
- nutnosť vlastniť osvedčenie o skúške zvárača podľa STN EN ISO 9606-1 (predtým STN EN 287-1) a s požiadavkou predpísanej kontroly zvarov
- Základný zváračský preukaz Z-M1
- Osvedčenie podľa STN EN 287-1
- 135 P BW FM2 S t12 PF ss nb (predtým 135 P BW 3.1 S t12,5 PF ss nb)
- 135 P FW FM2 S t12 PF ml (predtým 135 P FW 3.1 S t13 PF ml)

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
- možnosť zabezpečiť ubytovanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

-zručnosť
-pozornosť
-sebaovládanie
-precíznosť
-spoľahlivosť
-trpezlivosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie
VÝHODOU:
- platný preukaz viazača bremien
- platný preukaz obsluhovateľa zdvíhacieho zariadenia ovládaného zo zeme (žeriav triedy A1)
- platný preukaz obsluhy zvislej posuvnej brány s motorovým pohonom s výškou zdvihu nad 2,7 m (zdvíhacie zariadenia typ B)