startgroup

Kvalitár, kontrolór v strojárskej výrobe

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Detva
Detva

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- medzioperačná kontrola na jednotlivých pracoviskách výroby formou inšpekcie
- vypracovávanie upozornení kontroly, hlásenie nepodarkov v systéme QAD
- zistenie chýb konštrukcie, technológie, porušovania technológie a iných chýb
- vypracovanie analýzy zistených chýb v procesoch, odborné stanoviská k reklamovaným chybám, určovať príčiny vzniku a návrh nápravných opatrení za účelom zamedzenia ich opakovania
- vypracovávať kontrolnú technológiu
- predkladať návrhy na zlepšenie procesov, zabezpečiť komunikáciu so zákazníkom pre oblasť kvality

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
- možnosť zabezpečiť ubytovanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

-zodpovednosť
-prax na danej pozícii
-doplnkové znalosti a zručnosti v oblasti merania strojárenských výrobkov
-počítačové znalosti Microsoft Office, Internet

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- úplné stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie - technický smer
- Certifikát podľa STN EN 473 pre vykonávanie: vizuálnej kontroly zvarov VT2, magnetopráškovej kontroly zvarov MT2, ultrazvukovej kontroly zvarov UT2
- VP B, C