startgroup

IT zákaznícka podpora s aktívnym nemeckým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Nitra
Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného medzinárodného klienta, ktorý sa zameriava na IT podporu v bankovom sektore hľadáme pracovníka IT zákazníckej podpory s aktívnym nemeckým jazykom.

Náplň práce:

- Telefonická podpora v NJ
- Riešenie zákazníckych sťažností a požiadaviek prostredníctvom Call-Ticket systému
- Incident manažment a podpora 2.nd level supportu
- Vítaná je znalosť AJ jazyka

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie
- Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
- Jazykové kurzy v pracovnom čase hradené spoločnosťou
- Odborné školenia hradené spoločnosťou
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom a nemeckom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské s maturitou
- Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- Študent vysokej školy externého štúdia
- Vysokoškolské I. stupňa
- Vysokoškolské II. stupňa
- Vysokoškolské III. stupňa

- Nemecký jazyk na aktívnej úrovni
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni výhodou

Počítačové znalosti - používateľ:

- Microsoft Word - pokročilý
- Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostné predpoklady:

- Orientácia na zákazníka V NJ
- Základné IT znalosti - výhodou
- Časová flexibilita - práca na zmeny - 4 dni sa robí a 4 dni je voľno