Žeriavnik

13.07.2017 PURECO s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Senica
okres Senica
Štefánikova 52
90501

Senica
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba betónových prefabrikátov.
Žeriavnícky kurz.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Základné vzdelanie

Certifikáty

Preukaz na obsluhu mobilného žeriava výložníkového typu, vežového žeriava výložníkového typu a pohyblivej pracovnej plošiny na podvozku s motorovým pohonom skupiny A, ktorá je určená na prevádzku na pozemných komunikáciách (žeriavnický preukaz) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
PURECO s. r. o.
Pestovateľská 2, Bratislava-Ružinov, 82104
Tel: 0903690003

Reaguj na ponuku