Obsluhujúca za výdajným pultom

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Europa SC Banská Bystrica
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Dohodou na pracovnom pohovore.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 14.7.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplňou práce na uvedenej pozícii je :
- komunikácia so zákazníkom
- prijímanie objednávok a vyučtovanie zákazníka
- porcovanie a výdaj jedál a nápojov podľa želania zákazníka
- zodpovednosť za pokladňu a pravidelné denné vyučtovanie
- udržiavanie čistoty a poriadku na svojom pracovisku
- dodržiavanie interných predpisov a nariadení manažmentu prevádzky
- dodržiavanie základných princípov a zásad systému HACCP

Benefity a ďalšie výhody:

- stabilné pracovné miesto v zabehnutej spoločnosti a mladom - priateľskom kolektíve
- pravidelne dodržiavaný výplatný termín
- sociálno-spoločenské zamestnanecké akcie
- zamestnanecká strava a výhody pre rodinných príslušníkov

Informácie pre uchádzača:

Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú záujem o dlhodobý pracovný pomer a s trvalým bydliskom v Banskej Bystrici alebo blízkom okolí z dôvodu zabezpečenia bezproblémovej dochádzky.

Všeobecne požadované znalosti:

- Komunikačné schopnosti
- Zručnosť a kreativita
- Schopnosť samostatného myslenia a organizácie práce
- Ochota prispôsobiť sa požiadavkám a potrebám zamestnávateľa
- Empatia a zmysel pre kolegialitu

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity