Procesný Inžinier kvality - kovo a strojárska výroba - Banskobystrický kraj

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • nastavovanie, riadenie a kontrolovanie procesov kvality vo výrobe
  • zlepšovanie procesov kvality a kontroly kvality na zefektívnenie výroby - LEAN výroba, znižovanie nákladov a scrapu
  • zaškoľovanie pracovníkov ku kvalitatívnej stránke výroby - výrobní pracovníci, majstri a pracovníci údržby
  • spracovanie reportov kvality - denné a mesačné
  • zastrešovanie komunikácie s dodávateľmi najmä v AJ
Upresnenie platových podmienok:
Máte skúsenosť s nastavovaním procesov v oblasti kvality, znalosť automotive štandardov a záujem uplatniť sa ako Procesný inžinier kvality vo výrobe produkujúcej pre automotive? Viac informácií nájdete nižšie.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s neustálymi možnosťami zdokonaľovania sa vo svojej špecializácii
  • možnosť samostatne tvoriť a prezentovať vlastné návrhy - sebarealizácia
  • variabilná časť mzdy v závislosti od výsledkov a podaného výkonu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vyššie odborné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • VŠ alebo SŠ vzdelanie technického zamerania - strojárska, hutnícka, resp. elektrotechnická
  • skúsenosť v oblasti kvality a to nastavovania procesu kvality, taktiež s používaním meradiel a 3D meracieho stroja
  • skúsenosť vo výrobe s mechanickým opracovaním komponentov
  • znalosť procesov ISO 9001 a TS 16949, taktiež skúsenosti v oblasti procesného auditu
  • organizačné a plánovacie schopnosti
  • znalosť AJ aspoň na úrovni B1/B2
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."