Technik - dozor nad opravami železničných nákladných vozňov

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • dozeranie nad procesom opráv nákladných vozňov,
  • určovanie a vyhodnocovanie rozsahu potrebných opráv nákladných vozňov,
  • kontrolovanie primeranosti opráv konštrukčných celkov,
  • sledovanie a dodržanie rozpočtu opráv nákladných vozňov,
  • preberanie vozňov po revízii,
  • kontrolovanie faktúr,
  • riešenie reklamácií opravených nákladných vozňov;
Svoje životopisy môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Upresnenie platových podmienok:
Pre spoločnosť Cargo Wagon, a.s. hľadáme skúseného a zodpovedného technika minimálne so stredoškolským technickým vzdelaním a užívateľskými znalosťami programov MS Word, MS Excel.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou,
  • možnosť vzdelávania a odborného rastu
  • nadštandardné platové ohodnotenie,
  • služobné auto, notebook, telefón;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou - technické zameranie,
  • veľkou výhodou je znalosť konštrukcie nákladných vozňov, znalosť noriem a predpisov systému údržby nákladných vozňov (nie je však nutnosťou),
  • nutnosťou je skúsenosť na pozícii technika pre veľké stroje a zariadenia,
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka veľkou výhodou (nie však podmienkou),
  • znalosť PC programov MS Word, MS Excel na úrovni používateľa,
  • dobré organizačné a komunikačné zručnosti
  • schopnosť pracovať samostatne aj tímovo,
  • vysoké pracovné nasadenie,
  • zodpovednosť,
  • lojalita;