Technológ - elektrotechnická výroba - Trenčiansky kraj

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Tvorba a pravidelné kontrolovanie technickej dokumentácie pre výrobu
  • Príprava výroby - zodpovednosť za zavádzanie nového výrobku/ výrokov do výroby
  • Stála komunikácia s vývojovým centrom - zákazníkmi
  • Vpracovanie (vývoj), skúšanie a zavádzanie nových technologických postupov výroby
  • Aplikovanie nových technológií do výrobného procesu
  • Optimalizovanie a zefektívňovanie výrobných procesov, sledovanie efektivity z dlhodobého hľadiska
Upresnenie platových podmienok:
Máte skúsenosti v oblasti technológie v elektrotechnickej resp. strojárskej výrobe a záujem uplatniť sa v stabilnej medzinárodnej spoločnosti ako technológ? Neváhajte reagovať na náš inzerát!
Benefity a ďalšie výhody:
balík sociálnych výhod a aktivít pre zamestnancov, ktorého súčasťou je:
  • príspevok na dopravu, dochádzkový bonus, 13. plat
  • teambuildingové aktivity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Technické SŠ/ VŠ vzdelanie - elektrotechnické alebo strojárske
  • Min. 1 ročná prax v elektrotechnickej al. strojárskej výrobe
  • Aktívna - komunikačná znalosť AJ/ NJ (aj technická AJ/NJ)
  • Znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook), Internet
  • Znalosť grafických konštrukčných programov výhodou
  • Technické myslenie, samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, kreativita
Prosím uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu, aby zasielali svoje životopisy v SJ alebo AJ ako reakciu na tento inzerát prostredníctvom "Mám záujem". Budete automaticky presmerovaní na našu webstránku a vyplnením krátkeho dotazníka (povinné polia postačujúce) zaradení do nášho výberového procesu. Teším sa na Vaše reakcie!