Operátor/ka montáže, logistiky - Trnava / logistický park Zavar /

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Operátor/ka montáže:
  • práca na hlavný pracovný pomer - Logistický park TRNAVA / pri PSA / - vhodná pre mužov aj ženy !!!
  • vykonávať manuálne práce pri výrobnej linke / výroba autosedačiek/ vyžadujúcu "svalovú námahu" v časovom takte definovanom rýchlosťou výrobnej linky
  • schopnosť pracovať s malými časťami / napr. klipy, káble, skrutky, .. /,
  • práca s kompontentami s váhou do 12 kg, práca je variabilná podľa montovaného typu sedačky,
  • Operátor logistiky:
  • vykladanie kamiónov, zaskladňovanie, vychystávanie kompotentov /peny, poťahy, plasty/,
  • naskladnenie si "vláčika" / potrebné oprávnenie na VZV /,
  • v takte zásobovať vláčikom linku, v takte vychystávať rámy
Benefity a ďalšie výhody:
  • motivujúce mzdové ohodnotenie - mzda: 3,88 €/hod. brutto !!!
  • mzda brutto nástupná možná od 690 €/mesiac,
  • mzda brutto po zaškolení možná od 770 €/mesiac,
  • poobedný, nočný, víkendový príplatok ku mzde,
  • príspevok na dopravu,
  • zaujímavá mesačná výsledková prémia - po skúšobnej dobe,
  • dochádzková prémia - 60 €,
  • polročná prémia,
  • stravné lístky - 3,45 € / deň,
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • HPP v stabilnej zahraničnej spoločnosti v Trnave - Zavar logistický park,
  • doporučujeme dobrý zdravotný stav - kôli charakteru pozície,
  • práca je vhodná pre mužov aj ženy,
  • ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke / ranné, poobedné, nočné /,
  • potrebná dobrá manuálna zručnosť / práca aj s drobnými kompotentami /,
  • výhodou je práca na obdobnej pozícii, resp. vo výrobe,
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, dynamickosť, samostatnosť..