Administratívny pracovník s talianskym jazykom

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá je globálnym lídrom v oblasti výťahov a eskalátorov a aktuálne buduje finančné a administratívne centrum v Bratislave, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Administratívny pracovník s talianskym jazykom.

Náplň práce:
• Vytváranie a modifikácia zmlúv pre talianskeho klienta v systéme SAP
• Vystavovanie zákazníckych faktúr a dobropisov
• Sledovanie kvality spracovaných dokumentov
• Kontrola dokumentov
• Tímová spolupráca pri riešení komplexnejších úloh
• Aktívna komunikácia v talianskom jazyku

Požadujeme:
• Taliansky jazyk na výbornej úrovni, slovenčina a angličtina na komunikatívnej úrovni
• SŠ/VŠ vzdelanie, najlepšie v odbore Financie, ekonomika a business administratíva
• Skúsenosti v oblasti financií, administratívy alebo predaja výhodou
• Znalosť SAP výhodou
• Užívateľská znalosť MS Office
• Samostatný a zameraný na detail
• Tímový hráč, zákaznícky orientovaný
Ponúkame:
• Medzinárodné a profesionálne prostredie
• Atraktívny balíček benefitov a bonusov
• Pravidelné sociálne a športové eventy
• Neformálne prostredie a priateľský kolektív
• Školenia v rôznych oblastiach
• Coaching a mentoring
• Miesto výkonu práce: Bratislava

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na emailovú adresu email . Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú splňovať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete len telefonický pohovor!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno