custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Náš klient, medzinárodná spoločnosť Vám ponúka rozvíjať svoje zručnosti pri ELEKTRICKEJ A MECHANICKEJ ÚDRŽBE VSTREKOLISOV.

Náplň práce:
- Vykonávanie preventívnej údržby výrobných zariadení podľa stanoveného plánu údržby
- Evidencia vykonanej údržby v systéme SAP
- Vykonávanie mimoriadnej údržby a opráv výrobných zariadení
- Spolupráca pri tvorbe a úpravách plánu údržby jednotlivých výrobných zariadení
- Kooperácia pri zabezpečovaní prevádzkovej údržby budovy a areálu spoločnosti
- Navrhovanie riešení na zvýšení efektivity výrobného procesu

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
- Pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti
- Sociálne benefity
- Ostatné na osobnom pohovore

Všeobecne požadované znalosti:

Požadujeme:
- Prax na podobnej pozícii
- Osvedčenie podľa vyhlášky §22 -23
- Samostatnosť
- Výborné technické znalosti
- Zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B