Opatrovateľ/ka - Opatrujte seniorov v Rakúsku už toto leto

22.07.2017 AIW k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
okrem Vorarlbergu, Tirolska a Korutánska
Rakúsko
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- celodenná starostlivosť o seniora v domácom prostredí
- organizovanie denného režimu, zabezpečenie základných životných potrieb a komfortu klienta
- vyžadujeme svedomitý a zodpovedný prístup k práci s ohľadom na vek a zdravotný stav pacienta a slušné vystupovanie
- očakávame zručnosť v oblasti vedenia domácnosti: varenie, upratovanie, organizovanie nákupov, hospodárenie s peniazmi a pod.
- integrácia klientov do bežného života a spoločenského diania, komunikácia s klientom, podpora samostatnosti
Ponúkaný plat:
od 1050 do 1350 EUR
Upresnenie platových podmienok:
brutto, uvedený plat je za 15 dní práce v mesiaci, 15 dní má opatrovateľ voľno

Dopravu hradí klient v plnej výške po predložení dokladu.

Ubytovanie a strava je u klienta zdarma.
Iné výhody:
- AIW Vám poskytne kompletnú podporu v oblasti prihlásenia živnosti v Rakúsku a pri kontakte s rakúskymi úradmi
- AIW sa stará o bezproblémový priebeh živnosti počas celej doby spolupráce
- pomáhame v daňovej oblasti, aby ste neplatili drahého rakúskeho daňového poradcu
- garantujeme výšku dohodnutého honoráru
- garantujeme klienta počas celej doby spolupráce s AIW
- sociálne, zdravotné, dôchodkové a úrazové poistenie platné v SR a AT platí živnostníkovi klient
- možnosť získania rodinných prídavkov a iných sociálnych výhod z AT
- využijete svoju opatrovateľskú prax a zdokonalíte sa v nemeckom jazyku
- ubytovanie a strava je zabezpečená v domácnosti klienta
- spravidla je počas dňa cca. 2 hod osobného voľna
- dopravu hradí klient a je zabezpečená dopravnou firmou

Ponuka je určená pre skúsené opatrovateľky a opatrovateľov, zdravotné sestry, zdravotníckych asistentov a sanitárky, ktoré ovládajú nemecký jazyk a hľadajú uplatnenie vo svojom odbore v Rakúsku

Pracovný rytmus je 2 týždne v Rakúsku u klienta / 2 týždne doma osobné voľno.
V Rakúsku opatrujete seniorov v ich vlastnom dome / byte, kde zároveň aj bývate .
Poskytujete osobnú asistenciu a pomoc klientovi pri každodenných činnostiach.
Zabezpečujete chod domácnosti príp. sa na chode domácnosti podieľate.
Organizujete opatrovanému seniorovi denný program podľa jeho zaužívaných zvykov, záľub a možností.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
31.7.2017
Druh pracovného pomeru:
živnosť
Informácie pre uchádzača:
Fixné termíny pohovorov:

BANSKÁ BYSTRICA - 04.07.2017 o 10:30 h,
hotel LUX (Nám slobody 2)

ŽILINA - 25.07.2017 o 10:30 h, hotel POLOM (vedľa železničnej stanice)

zaregistrujte sa na bezplatnom čísle 0800 24 24 44 prosím čo najskôr.

Flexibilné individuálne termíny na západnom Slovensku si dohodnete na čísle 0800 24 24 44

Aktuálne termíny výberových konaní nájdete vždy na našej web-stránke www.aiw.sk alebo na Facebooku aiw.sk.

Neposielajte životopis, kontaktujte nás telefonicky na bezplatnej infolinke 0800 24 24 44 !
Bez telefonickej registrácie nie je účasť na osobnom pohovore možná.
Potvrďte teda účasť na osobnom pohovore čo najskôr, kapacita je limitovaná!

Pozor: Znalosť nemeckého jazyka na úrovni ZAČIATOČNÍK - NIE JE POSTAČUJÚCA!
Opatrovanie seniorov v Rakúsku v domácnosti opatrovanej osoby

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
priebežne zaraďujeme aj mužských opatrovateľov - povedzte im o AIW

prijatí opatrovatelia cestujú momentálne do Rakúska vo veľmi krátkom čase

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Organizácia AIW sa venuje od roku 1999 opatrovaniu seniorov v Rakúsku.
Aktivitou AIW je predovšetkým výber vhodných kandidátov, poradenstvo a pomoc pri živnostenskom podnikaní opatrovateľov v Rakúsku, ako i sprevádzanie opatrovateľov počas celej doby opatrovania.

AIW je exkluzívnym partnerom Červeného kríža v Hornom Rakúsku a Štajersku.
Oblasť pôsobenia:
Iné služby
Adresa:
AIW k.s.
Šusteková 49
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Magdaléna Bartová
Šusteková 49, Bratislava, 85104, Slovenská republika
Tel: 02-67202020, 0800 24 24 44

Reaguj na ponuku