startgroup

Sales manažér pre predaj športových benefitov

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá ponúka unikátny program benefitov, zameraný na oblasť športu a relaxácie firemným klientom na Slovensku hľadáme dynamického a kreatívneho obchodníka. Ak je Vám blízka oblasť športu a zdravého životného štýlu a baví Vás aktívne obchodovať (od vyhľadania kontaktu, cez zavolanie a dohodnutie schôdzky vo veľkej firme, po osobné jednanie s cieľom získať firmu pre zapojenie do programu týchto benefitov) prihláste sa.

Náplň práce:

- Vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov vo zverenom regióne
- Realizovať telefonáty za účelom dohodnutia osobného stretnutia
- Realizovať daný počet schôdzok týždenne (ide o akvizíciu a udržiavanie dobrých vzťahov s existujúcimi klientami)
- Predať plánovaný počet kariet zameraných na benefity
– Príprava a realizácia ponúk, cenových kalkulácií, prezentácií a ďalších informačných/propagačných aktivít podporujúcich predaj
– Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci firmy – HR odd., finančné odd.
– Efektívne riadenie obchodných príležitostí
– Reportovanie a vykazovanie výsledkov svojmu nadriadenému

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Dobré platové ohodnotenie (fix + provízna zložka z predaja)
- Služobné auto, mobilný telefón
– Zaujímavá a kreatívna práca v medzinárodnej spoločnosti
– Samostatná a zodpovedná práca s veľkou možnosťou sebarealizácie
– Príjemné pracovné prostredie
– Zamestnanecká karta športových benefitov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

– SŠ/VŠ vzdelanie
– Skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu v teréne aspoň 2 roky
– Skúsenosti s predajom služieb
– Nadšenie pre šport
– Dobré komunikačné a prezentačné vlastnosti
– Kreativita, flexibilita, time management
– Samostatnosť, proaktivita a orientácia na výsledok
– Výbornú znalosť slovenského jazyka, znalosť anglického jazyka výhodou
– Záujem o vlastné zvyšovanie odborných znalostí
– Vodičský preukaz sk. B