Obchodný zástupca

18.06.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Martin
Martin
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta, ktorý pôsobí v oblasti telekomunikácií hľadáme obchodného zástupcu:

Náplň práce:

- Obchodný zástupca pre firemných zákazníkov O2
- Akvizícia nových zákazníkov
- Starostlivosť o nových zákazníkov
- Zisťovanie a analýza potrieb zákazníkov
- Príprava obchodných ponúk a riešení na základe zverených
kompetencií
- Príprava a uzatváranie zmlúv
- Evidencia klientov a potencionálnych klientov, tvorba databázy
- Plnenie stanoveného plánu
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
- Brutto mzda 1000€
- Variabilná zložka v závislosti od výkonu: 600€ - 4000€
- Zaškolenie, priestor pre sebarealizáciu a profesionálny rast
- Služobné vozidlo, mobilný telefón a notebook
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
živnosť
V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Úspešný kandidát by mal byť:

- Komunikatívny
- Odolný voči stresu
- Flexibilný
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- prehľad a orientácia v oblasti IT
- Orientácia na výsledky

- Práca na živnosť
- vodičský preukaz skupiny B