custom-banner

Teamleader na oddelení technického účtovníctva

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ste doma v technickom účtovníctve a chceli by ste mať na starosti tím ľudí? Ak máte požadované skúsenosti, táto rola je určená práve pre Vás!

Náplň práce:
- vedenie tímu 15 technických účtovníkov
- zabezpečuje efektívne využívanie ľudských zdrojov, rozdeľuje náplň práce, zadáva tímové ciele a monitoruje ich plnenie (KPIs)
- aktívne sa zapája do konštantného vylepšovania interných aj externých procesov
- podieľa sa na špeciálnych projektoch a zvláštnych úlohách
- autorizuje platby a iné špeciálne transakcie
- plánuje, zabezpečuje a dohliada na profesionálny rozvoj podriadených
- zabezpečuje a udržiava profesionálny styk s podielnikmi a internými klientmi
- reporting

Benefity a ďalšie výhody:

- práca pre stabilnú medzinárodnú eco-friendly spoločnosť
- podpora vzdelávania a rozvoja zo strany zamestnávateľa
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve
- iné finančné i nefinančné benefity (budú predstavené na osobnom pohovore)

Všeobecne požadované znalosti:

- vzdelanie v oblasti ekonómie alebo financií, prípadne adekvátna pracovná skúsenosť v odbore
- 5 ročná skúsenosť s obdobnou pracovnou náplňou + min. 2 roky skúseností s vedením tímu
- výborne komunikačné schopnosti v anglickom jazyku
- výborné organizačné, interpersonálne, rozhodovacie a analytické schopnosti, time-management, multitasking

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk

Iné znalosti:

Jednoduché účtovníctvo, Podvojné účtovníctvo