Strojník AFR (alternatívne palivá)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• zabezpečovať prevozy alternatívnych palív v rámci závodu
• nakladanie a vykladanie alternatívnych palív
• starostlivosť o zverené technické prostriedky (ťahač, cisterna, náves, nakladač)
• priebežná kontrola liniek
• vykonávať čistiace a pomocné práce na zverených úsekoch v prevádzke podľa pokynov nadriadeného
• obsluha liniek alternatívnych palív

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
• Možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie.
• Variabilnú zložku mzdy závislú od individuálneho výkonu.
• Príspevky do III. Piliera.
• Príspevok na stravovanie nad rámec zákona.
• Príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc).

Informácie pre uchádzača:

Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz:
sk.C - podmienka (min. 2 roky praxe)
sk.E - výhodou

Požadovaná prax: aspoň 1 rok

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• kvalifikačná karta vodiča a platné psychotesty
• strojnícky preukaz výhodou
• hľadáme uchádzačov z oblasti Rohožník/Malacky a okolie s možnosťou denného dochádzania
• prax na obdobnej pracovnej pozícii výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
  • Vodičský preukaz:
    C