startgroup

Účtovník

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta a jedného z hlavných lídrov na trhu v distribúcií zemného plynu a obnoviteľných energií hľadáme skúseného Účtovníka/ Účtovníčku.

Náplň práce:

- Účtovanie dodávateľských faktúr
- Import a účtovanie odberateľských faktúr
- Účtovanie hmotného majetku
- Príprava podkladov na zaradenie a vyradenie hmotného majetku
- Mesačná inventarizácia vybraných účtov
- Príprava podkladov pre daňové priznanie
- Inventarizácie k účtovnej uzávierke
- Príprava bankových príkazov + účtovanie banky

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier
- Odborné vzdelávanie
- Možnosť jazykového vzdelávania
- Športové a spoločenské aktivity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Minimálne stredoškolské ekonomické vzdelanie s maturitou
- Prax na podobnej pozícií približne 2 roky
- Prax v podvojnom účtovníctve min. 1 rok
- Znalosť účtovnej a daňovej legislatívy, orientácia v slovenských zákonoch

Počítačové znalosti:

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Logické a analytické myslenie
- Pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť
- Schopnosť tímovej spolupráce