Získajte prácu ako operátor v ČR. Plat až 1015€ + bonusy a príplatky

27.07.2017 EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáte zaujímavú prácu? Máme pre vás skvelú ponuku – teraz môžete získať miesto v spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v automobilovom priemysle. Stanete sa tak súčasťou najmodernejšej výroby luxusných áut. A čo na vás v novej práci čaká?

SKVELÝ PLAT A MNOŽSTVO BONUSOV
Čakať na vás v novej práci bude veľa výhod. Jednou z najväčších je možnosť zarábať až 1015€! Rovnako pre vás máme množstvo ďalších bonusov. Samozrejmosťou sú príplatky za nočné, viaczmenový režim, prácu cez víkendy alebo nadčasy.

PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE A DOPRAVU
Okrem toho vám s mnohými vecami pomôžeme aj my. Ubytovanie a dopravu do a z práce vám zabezpečíme my v našej réžii. Vďaka tomu sa nebudete musieť báť o strechu nad hlavou. So všetkým podstatným vám pomôžeme. Získajte atraktívnu prácu v špičkovej spoločnosti už dnes!
Ponúkaný plat:
do 1015 EUR
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)
Adresa:
EXPRESS PEOPLE s. r. o.
Štúrova 27
Košice
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Štúrova 27, Košice, 040 01, Slovenská republika

Reaguj na ponuku