startgroup

Pracovník príjmu a expedície suroviny - dlhodobý pracovný pomer s nástupom IHNEĎ

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj
Leopoldov

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- obsluha strojného zariadenia
- práca na VZV
- hmotná zodpovednosť za zverený majetok
- čistiace práce
- obsluha váhy, váženie, zapisovanie údajov, vedenie príslušnej dokumentácie
- kontrola príjmu vstupnej komodity
- expedícia komodít vedľajších produktov
- miesto výkonu práce : LEOPOLDOV
- nástup možný ihneď

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie

V prípade záujmu nám prosím zašlite životopis na uvedený email : trnava@startpeople.sk, alebo nás kontaktujte na telef.čísle : 0914 3330522. Ďakujeme a už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- nepretržitá prevádzka 12 hodinové zmeny (turnus=denná, nočná , 2 dni voľno)
- za každú odpracovanú zmenu nárok na stravný lístok
- po zapracovaní možnosť prestupu do kmeňového stavu spoločnosti
- cestovné a ubytovanie neposkytujeme

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredné odborné vzdelanie
- zodpovednosť, spoľahlivosť, pozitívny prístup k práci
- práca VHODNEJŠIA PRE MUŽOV, vzhľadom na dvíhanie bremien