custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Naším klientom je stabilná globálna spoločnosť, ktorá si vo svete udržuje už viac ako 100 ročný status úspešnej spoločnosti v strojnej výrobe. Aktuálne hľadajú SAP špecialistu v okolí Púchova.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za správnu evidenciu dát materiálu, zákazníkov a dodávateľov v SAP, v súlade s internými smernicami
- Tvorba dát v prostredí SAP
- Analyzovanie zmien v prostredí SAP
- Zaznamenávanie všetkých procesov v MDR (Master Data Request)
- Poskytovanie podpory pre spracovanie údajov v SAP
- Konfigurácia a prispôsobovanie modulov podľa požiadaviek zákazníkov
- Konzultovanie o technických riešeniach s manažmentom

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
- Zaujímavé platové podmienky
- Stabilné prostredie
- Pôsobenie v nadnárodnej spoločnosti
- Bližšie informácie na osobnom pohovore

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky:
- AJ aktívne
- VŠ ekonomické, matematické alebo IT zameranie
- 1-2 roky skúsenosti vo výrobnom sektore ako SAP špecialista
- Pokročilá znalosť v Microsoft Excel
- Schopnosť zjednocovať dáta podľa internej príručky
- Pracovná znalosť SAP modulov a špeciálnych dátových prvkov
- Vedomosti o SAP funkčných moduloch a dátových procesoch (MDR)
- Silné organizačné schopnosti
- Orientácia na presnosť a detail

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

SAP