startgroup

Mzdový účtovník

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj
Kolárovo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť, ktorá pôsobí predovšetkým v oblasti automobilového priemyslu a je zameraná na výrobu káblových zväzkov hľadáme pracovníka na pozíciu Mzdový účtovník.

Náplň práce:

- Nahrávanie nových zamestnancov do programu
- Prihlášky a odhlášky do zdravotných poisťovní a sociálnej poisťovne
- Spracovanie nemocenských dávok, evidencia a zasielanie do sociálnej poisťovne
- Spracovanie evidenčných listov dôchodkového poistenia
- Výpočet miezd zamestnancov spoločnosti
- Spracovanie mesačnej uzávierky miezd
- Mesačné spracovanie výkazov pre zdravotné poisťovne a sociálnu poisťovňu, zasielanie v elektronickej forme a v tlačovej forme
- Spracovanie a zasielanie výkazov na daňový úrad
- Vykonanie ročného zúčtovania dane zo mzdy pre všetkých aktívnych zamestnancov
- Na základe výpovede spracovať výstupné doklady pre zamestnanca (zápočtový list...)
- Zakladanie a archivácia mzdových dokladov, iné organizačné a administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Dobré pracovné podmienky

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania s maturitou
- Prax na podobnej pozícii min. 2 roky
- Znalosť cudzieho jazyka výhodou, nie podmienkou