Vývojový inžinier - Automotive - České Budějovice

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vývoj technických riešení na základe zákazníckch podkladov a noriem v oblasti DNOX (DNOX systém pre osobné vozidlá slúžiaci k odbúravaniu obsahu NOx vo výfukových plynoch)
  • podpora sériovej výroby komponentov systému DNOX
  • príprava dokumentácie a správ pre internýh a eterných zákazníkov
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami na zlepšovaní kvality
Upresnenie platových podmienok:
Máte aspoň 2 ročnú skúsenosť v oblasti Projektového/ Procesného inžinieringu v automotive a hľadáte novú príležitosť kariérneho rastu s možnosťou neustáleho vývoja a napredovania vo Vašej oblasti? V tom prípade je tento inzerát určený práve Vám!
Benefity a ďalšie výhody:
  • bohatý sociálny zamestnanecký balík (support pri zaistení bývania a príspevok na bývanie, dotované stravovanie)
  • motivačný program pre zamestnancov (5 týždňov dovolenky, 13. plat, výkonové a ďalšie bonusy)
  • systém odborných školení a pravidelného vzdelávania, rozširovania kvalifikácie
  • perspektívna práca v svetoznámej medzinárodnej spoločnosti a medzinárodnom tíme
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • aspoň 2 ročná skúsenosť v automotive v oblasti Procesného/ Projektového inžinieringu
  • VŠ vzdelanie technického zamerania - strojárske
  • aktívna znalosť AJ/ NJ v priamej dennodennej komunikácii
  • znalosť CAD systému CATIA V5 výhodou
  • znalosť a schopnosť čítať technickú dokumentáciu (výkresy)
  • samostatnosť, kreativita, zodpovednosť, spoľahlivos, flexibilita, analytické myslenie
  • organizačné, prezentačné a koordinačné schopnosti
  • vodičský preukaz sk. B