startgroup

Kvalitár/ Kontrolór v strojárskej výrobe

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Okres Dunajská Streda
Dunajská Streda

Pozícia / odvetvie

Manažment kvality

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta - Nadnárodnú strojársku spoločnosť pôsobiacu v trnavskom kraji zameriavajúcu sa na kovovýrobu hľadáme šikovného Kvalitára/ Kontrolóra vo výrobe.

Náplň práce:

- Vykonávanie kontroly technickej dokumentácie
- Monitorovanie kvality produktov podľa príslušnej dokumentácie
- Kontrola či meradlá a kalibre sú kalibrované a správne použité
- Vypracovávanie protokolov merania, príprava podkladov pre reklamácie dodaných vstupov
- Rozhodovanie alebo získavanie rozhodnutí o nakladaní s chybnými produktmi

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilná a perspektívna práca na 1 zmenu
- Možnosť využívať cudzí jazyk

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou, prípadne vysokoškolské vzdelanie technického, alebo strojárskeho zamerania
- Technické myslenie, čítanie technických (strojárskych) výkresov
- Pracovné skúsenosti s posuvným meradlom a mikrometrom
- Skúsenosti s 3D meracími prístrojmi – výhoda, nie podmienka
- Znalosť strojárskych výrobných technológií a technologických postupov
- Anglický, alebo nemecký jazyk aktívne - veľkou výhodou