startgroup

Prípravár stavieb - elektro

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta - stavebno-developerskú spoločnosť so širokým pôsobením v bratislavskom kraji hľadáme Prípravára stavieb so zameraním na oblasť elektro.

Náplň práce:

- Zabezpečovanie prípravy stavieb so zameraním odbornosť ELEKTRO (silnoprúd, slaboprúd, meranie a regulácia)
- Spracovávanie technických riešení projektovej dokumentácie
- Zabezpečovanie spracovania harmonogramov výstavby a technologických postupov
- Zabezpečovanie spracovania podkladov pre vytvorenie dodávateľského systému stavby
- Spracovávanie technických podkladov pre uzatváranie zmluvných vzťahov, participácia na výbere rozhodujúcich subdodávateľov, vykonávanie hodnotení cenových ponúk
- Zabezpečenie realizácie dodávateľských systémov
- Zabezpečenie materiálového vybavenia na jednotlivé stavby v spolupráci so stavbyvedúcim
- Realizovanie jednotlivých zákaziek v súlade s uzatvorenými projektovými listami, zmluvami o dielo, podľa dohodnutých termínov, harmonogramov, vecného rozsahu, kvality a ceny
- Účasť na pravidelných kontrolných dňoch, spracovávanie zápisov
- Zodpovednosť za spracovanie podkladov pre zabezpečenie technických prehliadok, preberacích konaní a kolaudácií

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v nadnárodnej, stabilnej spoločnosti
- Pozitívna pracovná atmosféra
- Možnosť profesionálneho rastu a kariérneho postupu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie I., II. stupňa, prípadne stredoškolské s maturitou (odbory: elektrotechnika, elektro fakulta STU, FEI STU)
- Prax na obdobnej pozícii približne 1 rok
- Anglický jazyk - základy

Počítačové znalosti:
CENKROS plus - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Technické a analytické myslenie
- Precíznosť, zmysel pre detail
- Flexibilita, samostatnosť