Quality Engineer (aktívny AJ)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zodpovednosť za oblasť kvality, dodržiavanie politiky kvality,
  • pravidelný kontakt, komunikácia a koordinácia stretnutí so so zákazníkmi a dodávateľmi,
  • pravidelný kontakt, komunikácia a koordinácia meetingov s projektovým a vývojovým tímom počas trvania celého projektu,
  • koordinovanie aktivít a činností na zlepšenie kvality naprieč jednotlivými oddeleniami závodu,
  • vystavovanie referenčných alebo hraničných vzoriek pre zákazníka,
  • vykonávanie zákazníckych, dodávateľských a interných auditov,
  • riadenie reklamácií od zákazníka, participácia na nápravných opatreniach,
  • analýza parametrov kvality a ich vyhodnocovanie,
  • príprava štatistík a reportov,
  • vytvorenie a aktualizácia dokumentácií,
Svoje životopisy môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "MÁM ZÁUJEM" alebo prostredníctvom e-mailu na adrese email V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.
Upresnenie platových podmienok:
Nadnárodna nemecka spoločnosť pôsobiaca v oblasti primyselnej a automotive výroby obsadzuje pozíciu Inžiniera kvality so znalosťou a využívaním nástrojov kvality v praxi minimálne 2 roky.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne strdoškolské, ideálne vysokoškolské vzdelanie,
  • znalosť nástrojov kvality, skúsenosť s ich aktívnym využívaním minimáln 2 roky,
  • aktívna úroveň anglického jazyka,
  • nutná znalosť SPC a MSA,
  • nutné sú skúsenosti s tvorbou FMEA, CP a pracovných postupov/formulárov
  • nutná skúsenosť s vypracovaním 8D reportov,
  • výhodou sú znalosti APQP, PPAP, VDA2,
  • výhodou sú skúsenosti z metrológie,
  • znalosť MS Office,
  • analytické, koncepčné myslnie zodpovednosť, spolahlivosť,
  • ;zmysel pre detail, precíznosť, trpznivosť