Production Manager (automotive)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • plánovanie, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít,
  • vedenie, koordinácia a motivácia podriadených zamestnancov (približne 400 zamestnancov),
  • plánovanie výrobných kapacít ľudských zdrojov a strojov,
  • rozvrhnutie práce, činností a pracovného času zamestnancov,
  • sledovanie efektívnosti zamestnancov,
  • zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel a postupov vo výrobnom procese,
  • optimalizácia a zefektívnenie výroby a výrobných procesov,
  • implementácia nových výrobných postupov, zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel a postupov vo výrobnom procese,
  • zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu výrobného oddelenia,
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti, participácia na nových projektoch a ich koordinácia,
  • príprava reportov a výrobnej dokumentácie,
Svoje životopisy môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "MÁM ZÁUJEM" alebo prostredníctvom e-mailu na adrese email V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Upresnenie platových podmienok:
Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive hľadá nemecky alebo anglicky hovoriaceho manažéra výroby so skúsenosťou z riadenia výroby min. 3 roky, s vedením projektov a v oblasti LEAN manažmentu.
Benefity a ďalšie výhody:
  • nadštandardné platové ohodnotenie,
  • firemný automobil,
  • práca v medzinárodnom prostredí,
  • možnosť osobného a kariérneho rozvoja,
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
postgraduálne vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • nutnosťou sú skúsenosti na obdobnej riadiacej pozícii v automotive spoločnosti minimálne 5 rokov,
  • predchádzajúca riadiaca skúsenosť v oblasti LEAN manažmentu,
  • nutnosťou nemecký jazyk alebo anglický jazyk na pokročilej úrovni,
  • skúsenosť s vedením projektov,
  • znalosť ISO TS 16949,
  • zodpovednosť, diskrétnosť, flexibilita, komunikačné a organizačné zručnosti,
  • výrazne rozvinuté riadiace schopnosti, asertivita,
  • orientácia na výsledky, analytické myslenie, zodpovednosť,