startgroup

Plant asistent s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Administratíva

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta v oblasti automobilového priemyslu hľadáme Plant asistenta/asistentku.

Náplň práce:

- Poskytovanie plnej administratívnej podpory riaditeľovi závodu
- Poskytovanie všeobecnej administratívnej podpory manažérskemu tímu a zamestnancom administratívy
- Preberanie a prepájanie telefónnych hovorov
- Spracovanie poštovej agendy
- Zabezpečovanie starostlivosti o vozový park spoločnosti
- Zabezpečovanie kancelárskych potrieb a občerstvenia (káva, čaj, mlieko, atď)
- Zadávanie a spracovanie objednávok nákupných procesov
- Kľúčový kontakt pre zákazníka a pre návštevníkov
- Koordinácia a podpora pre návštevníkov (interných a externých) vrátane zabezpečenia transferov, prehliadok závodov a občerstvenia
- Rozvíjanie a udržiavanie systému archivácie, kopírovanie / skenovanie dokumentov
- Podľa potreby pripravovať a vytvárať správy a prezentácie
- Pripravovanie zápisov z rokovaní v prípade potreby
- Zabezpečenie čistoty a poriadku v kuchynke
- Podpora pri procese náboru zamestnancov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Ponúkame Vám prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. a 14. plat podľa dosiahnutých výsledkov
- Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
- Zaujímavý sociálny program
- Príspevok na dopravu a do DDS

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku s rozpísanou náplňou práce. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. st.
- Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
- Výborné administratívne, organizačné a prezentačné schopnosti
- Schopnosť efektívne komunikovať na všetkých úrovniach
- Odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci
- Precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč
- Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť
- Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
- Užívateľ SAP – základy - výhodou

Vodičský preukaz:
- sk. B (skúsenosť s automatickou prevodovkou)