Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Malcky, Stupava, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Partizánské, Levice, Želiezovce, Kamenica nad Hronom, Dolný Kubín, Turzovka, Makov, Banská Štiavnica, Krupina, Revúca, Rimavská Sobota, Detva, Hanušovce nad Topľou, Giraltovce, Kežmarok, Poprad, Medzilaborce, Veľkíé Kapušany, Trebišov, Margecany, Gelnica, Krompachy, Kráľovský Chlmec, Michalovce, Detava, Tisovec, Nová Dubnica, Púchov, Lazy pod Makytou, Hlohavec, Bytča,, Námestvo, Kolná nad Hronom, Levice, Zlaté Moravce, Hronovice, Komárno, Štúrovo, Šárovce, Vráble, Dunajská Strada, Samorín, Galanta, Hlohavec, Studienka, Bratislava, Stará Ľubovňa, Skalica, Vysoké Tatry, Spišská Nová Ves, Zvolen, Martin, Ružomberok, Považská Bystrica
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3 - 5EUR za dotazník
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 5.5.2016 do 16.5.2016

V souvislosti s realizací rozsáhlých projektů hledáme externí spolupracovníky – tazatele a kontrolory - z celé Slovenské republiky, ideálně se zkušenostmi s tímto druhem práce.

Náplň práce:
- kontrola zásobenosti gastronomických provozoven a prodejen potravin
- osobní dotazování v gastronomických provozovnách
- zapisování získaných informací do dotazníku

Nabízíme:
- podrobné zaškolení na projektech
- možnost dlouhodobé spolupráce
- volná pracovní doba
- příspěvek na dopravu

Požadujeme:
- komunikativnost a flexibilitu
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- aktivní práce s internetem a e-mailem

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B