startgroup

TECHNIK NA CÍNOVÚ VLNU

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Nitra
Nitra

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Nastavovanie výrobných zariadení pri zmene výroby,
- kontrola strojov a zariadení po predchádzajúcej zmene,
- sledovanie spotrebného materiálu pri výrobe a následné dopĺňanie,
- operatívne riešenie problémov výrobných zariadení počas výroby,
- zodpovednosť za správne nastavenie parametrov cínovej vlny.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- mzda - bude dohodnutá pri nástupe,
- možnosť mzdového postupu na základe nadobúdania zručností,
- čisté pracovné prostredie
- dochádzkový bonus

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- AJ - základy,
- PC - MS Office - základy,
- ochota pracovať v 3.zmennej alebo nepretržitej prevádzke,
- manuálna zručnosť, dobrý zrak, ochota vzdelávať sa

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- ukončené stredoškolské vzdelanie elektrotechnického alebo
strojárskeho zamerania ,
- skúsenosti s cínovou vlnou sú výhodou,
- znalosť Vyhl. č.508/2009 Z.z.
- skúsenosti s doskami plošných spojov - výhodou