Recepčná / office asistentka pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti beauty

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre slovenskú centrálu luxusnej kozmetickej značky hľadáme milú, dynamickú, dobre organizovanú a reprezentatívu osobnosť s mierne pokročilou úrovňou anglického jazyka, ktorá zabezpečí plynulý chod recepcie, dobré fungovanie kancelárie a support oddelenie zákazníckeho servisu.
  • príjem a prepájanie telefonátov, uvítanie návštev,
  • príjem, evidencia a distribúcia prichádzajúcej a odchádzajúcej korešpondencie,
  • zabezpečovanie kancelárskych potrieb, objednávky, komunikácia s dodávatešmi,
  • evidencia, zakladanie a triedenie informácií, dokumentov, prehľadov, výstupov zo systému,
  • príprava podkladov pre účtovníctvo, spracovávanie úhrad v internom fakturačnom systéme
  • podpora zákazníckeho servisu prostredníctvom registrácie údajov,
  • príjem telefonických objednávok, zodpovedanie otázok a riešenie nejasností odberateľov,
  • vytváranie zákľadných prehľadov aktivít pre zákaznícky servis,
  • zodpovednosť za výdaj objednávok a platbu kreditnými kartami;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
postgraduálne vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne ročná prax na recepcii alebo zákazníckom oddelení,
  • výhodou je skúsenosť na pozícii office assistant,
  • minimálne úplné stredoškolské vzdelanie ideálne vysokoškolské vzdelanie,
  • ekonomické vzdelanie výhodou,
  • minimálne mierne pokročilá úroveň angličtiny (telefonická, osobná komunikácia),
  • dobrá znalosť MS Office - Excel, internet,
  • výborné komunikační a prezentačné zručnosti,
  • dobré administratívne a organizačné schopnosti,
  • reprezentatívne a príjemné vystupovanie,
  • zodpovednosť, precíznosť a dôslednosť,
  • proklientský prístup,
  • záujem o oblasť beauty;