Ekonom-finan. firma hľadá šikovných ľudí - managér - špecialista

23.04.2017 Mgr. Anna Žideková

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme šikovných a ambicióznych mladých ľudí na doobsadenie prac. miesta managér - špecialista kompletného ekonom-finanč. trhu. Pracovná náplň je zameraná na prácu s klientmi - kompletné finan-ekonom. kontroly a na managérske pozície - kariérny rast. HPC/VPC, rekvalifikácia grátis.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- flexibilný pracovný čas
- odborná pomoc profesne starších kolegov a kvalitný systém vzdelávania (bezplatná rekvalifikácia)
- reprezentatívne priestory v centre mesta
- možnosť garantovaného kariérneho rastu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť
Ak sa chcete uchádzať o tieto pozície, zašlite životopis na mail. Na pohovor budú pozvaní len vybraní záujemcovia, tel. +421 911 149 465.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Požadujeme komunikatívnosť, ambicióznosť , flexibilitu, bezúhonnosť, minim. stredoškolské vzdelanie, chuť pracovať a stať sa profesionálom.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť zameraná na profi prácu s kompletným ekonomicko - finančným trhom a jeho možnosťami. Rozširujeme pobočky v rámci viacerých okresných miest.
Adresa:
Mgr. Anna Žideková
Ďurčiná 282
Rajec
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Mgr. Žideková
Tel: +421911149465

Reaguj na ponuku