Technológ výroby - Automotive - České Budějovice

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • príprava, plánovanie a zavázdanie nových zariadení (skúšobné, výrobné), úpravy a optimalizácia existujúcich zariadení
  • riadenie CIP projektov (systematické riešenie procesných, resp. technických chýb)
  • zodpovednosť za vytváranie, zmenu a dodržiavanie technologických postupov a návodov
  • sledovanie výrobných nákladov, realizácia racionalizačných projektov
  • podpora výrobných tímov a skupín po technickej stránke
  • dohľad nad kvalitou a produktivitou sériovej výroby
  • zastrešenie komunikácie so zákazníkmi a dodávateľmi
Upresnenie platových podmienok:
Máte aspoň 2 roky skúseností v oblasti Technológie výroby v automotive a hľadáte novú príležitosť kariérneho rastu s možnosťou neustáleho rozvoja a napredovania vo Vašej oblasti? V tom prípade je tento inzerát určený práve Vám!
Benefity a ďalšie výhody:
  • bohatý sociálny zamestnanecký balík (support pri zaistení bývania a príspevok na bývanie, dotované stravovanie)
  • motivačný program pre zamestnancov (5 týždňov dovolenky, 13. plat, výkonové a ďalšie bonusy)
  • systém odborných školení a pravidelného vzdelávania, rozširovania kvalifikácie
  • perspektívna práca v svetoznámej medzinárodnej spoločnosti a medzinárodnom tíme
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • VŠ vzdelanie technického zamerania
  • min. 2 - 3 ročná prac. skúsenosť v oblasti technológie v automotive
  • komunikačná znalosť AJ, alebo NJ
  • analytické a logické myslenie, organizačné schopnosti
  • samostatnosť a tiež tímová spolupráca - v zmysle schopnosti koordinovania práce, chuť vzdelávať sa