Produktový špecialista pre farmaceutickú spoločnosť

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Nemecká farmaceutická spoločnosť so špecializáciou na liečbu klinicky a chronicky chorých pacientov hľadá farmaceutického reprezentanta s výraznou orientáciou na zákazníka a s obchodným duchom.
  • komunikácia a nadväzovanie vzťahov s klientmi (lekári, nemocničné lekárne, klinický farmakológovia)
  • plánovanie a organizovanie návštev za účelom zvýšenia predajnosti liečiv,
  • plnenie stanovených osobných plánov,
  • poskytovanie edukačných a poradných informácií o liečivách,
  • analýza potrieb zákazníka,
  • analýza regiónu, monitorovanie trhu,
  • organizácia a spoluúčasť na odborých seminároch, kongresoch a workshopoch,
  • reporting;
Benefity a ďalšie výhody:
  • nadštandardné a motivujúce platové ohodnotenie,
  • práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti a v stabilnom tíme,
  • možnosť profesijného rozvoja,
  • účasť na školeniach,
  • notebook, mobilný telefón a auto aj na súkromné účely,
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • veľkou výhodou je skúsenosť na obdobnej pozícii vo farmaceutickej spoločnosti minimálne 1 rok,
  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni,
  • minimálne stredoškolské, ideálne vysokoškolské vzdelanie,
  • vodičský preukaz sk. B je nutnosťou,
  • znalosť generického trhu v bratislavskom regióne výhodou,
  • výborná schopnosť nadväzovať a udržiavať vzťahy s klientmi aj s kolegami,
  • výborné komunikačné a organizačné zručnosti, príjemné vystupovanie,
  • profesionálny a edukačný prístup ku klientom,
  • schopnosť sebamotívácie, drive a obchodný potenciál, orientácia na cieľ,
  • dôslednosť, precíznosť a flexibilita,
  • etickosť;
Doplňujúce informácie:
Svoje životopisy môžte zaslať prostedníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."