Operátor výroby (spracovanie ovčieho syra)

17.07.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Zvolenská Slatina
Banskobystrický kraj; Zvolen
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- hľadáme operátorov výroby na spracovanie ovčieho syra
- prax v potravinárskom priemysle je vítaná
- práca na TPP, práca v jednozmennej prevádzke
- podmienka - držiteľ zdravotného preukazu
Ponúkaný plat:
od 435 EUR
Iné výhody:
- ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
- pracovitosť, zodpovednosť
- skúsenosť s prácou v potravinárskom priemysle je výhodou
- práca na TPP
- mzda: 435eur/brutto + príplatky v zmysle ZP
- po skúšobnej dobe platový posun - naturálna mzda vo výške 30 Eur
- stravný lístok
- nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- stredoškolské vzdelanie