Skúšobný inžinier (automotive) České Budějovice

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Jedna z TOP medzinárodných výrobných a vývojových spoločností v oblasti automotive a priemyselnej techniky hľadá Skúšobných inžinierov pre rozličné oddelenia vo výrobe alebo vo vývoji so stredoškolským alebo vysokoškolským technickým, strojárenským alebo elektrotechnickým vzdelaním a praxou na obdobnej pozícii. Spoločnosť podporuje relokáciu úspešných kandidátov do Českých Budějovíc (support pri zaistení bývania, prispievanie na nájomné).
  • zodpovednosť za testovanie výrobkov v zmysle požiadaviek zákazníkov (renomovaní svetoví výrobcovia automobilov - VW, Audi, Porsche),
  • zavádzanie nových metód testovania,
  • medzinárodná spolupráca s vývojovým oddelením v Nemecku,
  • príprava, spoluúčasť na vykonávaní testov a vyhodnocovanie testov,
  • podpora skúšobných mechanikov pri vykonávaní testov,
  • analýza a dokumentácia výsledkov merania,
  • tvorba skúšobných plánov a skúšobných správ,
  • komunikácia s internými a s externými zákazníkmi, zákaznícka podpora,
  • aktuálne sa hľadajú skúšobní inžinieri pre oblasti vibrácií, testy s palivom, tlakových senzorov, senzorov nasávania vzduchu do motora;
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu na adresu email . V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Benefity a ďalšie výhody:
  • zaujímavá a rôznorodá práca v medzinárodnej spoločnosti,
  • práca v medzinárodnom tíme,
  • systém odborných školení, možnosť ďalšieho vzdelávania a rozširovania kvalifikácie,
  • motivačný program pre zamestnancov (5 týždňov dovolenky, 13. plat, výkonové a ďalšie bonusy),
  • podpora pri výbere nájomného bytu, príspevky na nájom,
  • iné výhody (penzijné poistenie, stravné lístky, ai.)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
postgraduálne vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • ideálne vysokoškolské vzdelanie, prípadne stredoškolské vzdelanie technického smeru - strojárenské, elektrotechnické alebo mechatronické
  • nevyhnutná aktívna znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka (ústne aj písomne),
  • základné znalosti z oblasti štatistiky,
  • skúsenosti v oblasti merania a testovania,
  • schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne,
  • komunikatívne schopnosti, schopnosť pracovať v tíme, spoľahlivosť, organizačné schopnosti, orientácia na cieľ, štrukturované myslenie;