Recruitment Consultant

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • samostatné vyhľadávanie a výber zamestnancov na rozličné typy pracovných pozícií najmä vo výrobnej sfére,
  • vedenie pohovorov s uchádzačmi a posudzovanie ich odborných a jazykových znalostí,
  • aktívna komunikácia, spolupráca a starostlivosť o pridelených klientov,
  • participácia na vytváraní nových stratégií v rámci výberového procesu kandidátov,
  • príprava prezentačných materiálov kandidátov,
  • vedenie administratívy v rámci vybraných projektov,
  • reporting,
Upresnenie platových podmienok:
Oddelenie Permanent Palecement hľadá do tímu dynamickú, kreatívnu a na cieľ orientovanú osobnosť s pokročilou úrovňou AJ a so skúsenosťami v oblasti recruitmentnu, ideálne v rámci výrobnej sféry.
Benefity a ďalšie výhody:
  • príjemné pracovné prostredie v centre mesta,
  • mobilný telefón na súkromné účely,
  • možnosť profesijného rastu,
  • zaujímavé zamestnanecké benefity;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • skúsenosť s recruitmentom špecialistických výrobných pozícii min. 1 rok,
  • prehľad aktuálnej situácie vo výrobnej sfére na Slovensku,
  • úplné SŠ alebo VŠ vzdelanie,
  • pokročilá úroveň anglického jazyka,
  • silná orientácia na cieľ
  • proklientský prístup,
  • business drive,
  • empatická a dynamická osobnosť,
  • výborné prezentačné a komunikačné zručnosti,
  • tímový duch;