Team Leader/ka tímu disponentov s aktívnou nemčinou (Senec)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vedenie niekoľkočlenného tímu disponentov, ale i práca disponenta:
  • starostlivosť o rozvoj tímu, vybavovanie základnej personálnej agendy,
  • zodpovedný za celkový výkon oddelenia,
  • zabezpečovanie tovaru v potrebnom množstve, kvalite a čase,
  • sledovanie a kontrola stavu objednávok,
  • kontrola rozdielu množstva - objednávka vs. faktúra,
  • zasielanie upomienok v prípade omeškania dodávky,
  • riešenie eskalačných prípadov, prípadná eskalácia nadriadenému.
Benefity a ďalšie výhody:
  • Adekvátne platové ohodnotenie,
  • štandardné firemné benefity,
  • výkonový bonus,
  • prípadne po dohode príspevok na cestovanie,
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské vzdelanie, prípadne úplne stredoškolské,
  • skúsenosť s vedením tímu nutná,
  • nemecký jazyk na aktívnej úrovni, anglický a iné jazyky sú výhodou,
  • prax ako disponent / operatívny nákupca nutná,
  • komunikatívny.