startgroup

Procesný inžinier s aktívnym anglickým jazykom (vhodné aj pre absolventa)

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj
Kolárovo

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť, ktorá pôsobí predovšetkým v oblasti automobilového priemyslu a je zameraná na výrobu káblových zväzkov hľadáme Procesného inžiniera s aktívnym anglickým jazykom. Táto pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Náplň práce:

- Tvorba technickej dokumentácie
- Priebežná analýza, aktualizácia a udržiavanie pracovných nariadení a postupov s cieľom dosiahnuť čo najefektívnejší výrobný cyklus
- Kalkulácia/ normovanie pracovných postupov
- Školenie procesov vo všetkých závodoch
- Koordinácia a kontrola technickej dokumentácie s oddelením nákupu, s medzinárodným kompetenčným centrom a ostatnými výrobnými závodmi

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaškolenie
- Možnosť odborného rastu
- Silné zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Dobré pracovné podmienky
- Možnosť spoznať ostatné závody koncernu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku s rozpísanou náplňou práce. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- VŠ vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho smeru
- Čítanie technických výkresov
- Skúsenosti s optimalizáciou procesov
- Výborná znalosť anglického jazyka je podmienkou
- Dobrá znalosť MS Office
- Školenie REFA - výhodou

Osobnostné predpoklady:
- Schopnosť pracovať samostatne
- Schopnosť kriticky premýšľať a prichádzať s návrhmi na zlepšenie
- Rozhodnosť, precíznosť, efektivita
- Ochota cestovať do závodov okolitých krajín v rámci koncernu (30%)