Obsluha pokladne/asistent predaja v obchode s odevami a domácimi potrebami (Lamač)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Do obchodnej prevádzky v Lamači hľadáme šikovného a komunikatívneho asistentna / asistentku predaja so zmyslom pre módu, ktorý ovláda základy práce s pokladňou a vyniká prozákazníckym prístupom.
  • obsluha pokladne a platobného terminálu,
  • obsluha zákazníka na požiadanie, poskytnutie rád pri výbere tovaru,
  • poskytovanie základných informácií o produktoch,
  • dopĺňanie chýbajúceho sortimentu na predajni,
  • starostlivosť o správne pridelenie a viditeľnosť cien tovarov,
  • starostlivosť o poriadok a vzhľad a čistotu tovaru a prevádzky,
  • preberanie dodávok tovaru,
  • správne uskladnenie tovaru v sklade,
  • realitácia príprav na inventúru a samotných inventúr,
Svoje životopisy môžte zaslať prostedníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • práca s pokladňou - základy alebo ochota naučiť sa s ňou pracovať,
  • dobré komunikačné zručnosti,
  • príjemné vystupovanie,
  • prozákaznícka orientácia,
  • záujem o fyzickú prácu,
  • samostatnosť a zodpovednosť,
  • záujem o prácu s módou,
  • tímový duch,