Controller & Business Support - stavebný priemysel - okres Malacky

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • monitorovanie, kalkulácia a kontrola nákladov spoločnosti a kľúčových ukazovateľov súvisiacich s výrobou
  • tvorba plánov predaja a výroby, obchodný (sales) a výrobný reporting
  • návrh a prezentácia finančných analýz a odporúčaní súvisiacich s obchodom a výrobou
  • spoluúčasť na tvorbe rozpočtu a forecastov
  • administratívne práce svisiace s chodom obchodného oddelenia
  • pravidelný reporting nadriadenému (zahraničie) vyžadujúci aktívnu - komunikačnú znalosť AJ, resp. NJ
Upresnenie platových podmienok:
Máte za sebou pracovnú skúsenosť v oblasti Controllingu, a záujem rozvíjať sa v danej oblasti spolu s fokusom na Business controlling a reporting?
Benefity a ďalšie výhody:
  • poskytovanie odborných zaškolení - možnosť profesijného rozvoja na danej pozícii
  • služobný laptop a mobil
  • flexibilný pracovný čas
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • SŠ/ VŠ vzdelanie ekonomického zamerania - focus na Controlling výhodou
  • min. 2 ročná skúsenosť v oblasti Controllingu/ Reportingu, ideálne vo výrobnej spoločnosti
  • aktívna - komunikačná znalosť NJ, resp. AJ
  • expertná znalosť práce v MS Excel, znalosť SAP výhodou
  • skvelá organizovanosť a time-management, analytické myslenie, komunikatívnosť, proaktivita a kreativita, cieľavedomosť