Fyzioterapeuti Rakúsko – okolie Salzburgu a oblasť Vorarlberg

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: okolie Salzburgu, oblasť Vorarlberg
Ponúkaný plat : 2000 Eur netto + 26,4 E / odpr. deň ( 633,6 Eur mesačne) , t.j. 2483 Eur netto mesačne plus 6 % príplatky za nadčasy a prácu večer, poprípade víkendy
Zdravotná sestra taktiež dostane 13 a 14 plat a paušálny príplatok na dopravu
Termín nástupu: január
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme fyzioterapeutov pre prácu na rehabilitačných oddeleniach v nemocniciach v okolí Salzburgu a Vorarlberg.
Náplňou práce je vykonávanie liečebnej rehalibitacie pacientov po úraze, alebo pacientov s rôznými neurologickymi ochoreniami.
-vedenie kondičných a dychových cvičení
-nácvik pohybu a chôdze
-stanovenie vhodného cvičenia
- vyšetrovanie funkcie orgánov
-prevádzanie špecializovanej liečby( másaž, elektroliečba, inhalačná liečba)
- sledovanie zdravotného stavu pacienta
- spolupráca s ošetrujúcim lekárom

Práca je možná v 4 týždňových turnusoch, t.j. 4 týždne práca, týždeň voľno.

Ubytovanie :hradené v plnej výške .Jedna sa o jednoposteľovú izbu s možnosťou používať kuchyňu a kúpeľnu.
Požadované vzdelanie
Min. stredoškolské s maturitou
Požiadavky na uchádzača
nemecký jazyk pokročilý.

Sprostredkovanie tejto pozície je zdarma

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou