Pôrodná asistentka Rakúsko – okolie Salzburgu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: okolie Salzburgu
Ponúkaný plat : 1850 Eur netto + 26,4 E / odpr. deň ( 633,6 Eur mesačne) , t.j. 2483 Eur netto mesačne plus 6 % príplatky za nadčasy a prácu večer, poprípade víkendy
Zdravotná sestra taktiež dostane 13 a 14 plat a paušálny príplatok na dopravu
Termín nástupu: január
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme pôrodné asistentky pre prácu na gynekologicko - pôrodnické oddelenie nemocnici v okolí Salzburgu.
Náplňou práce je prenatálna, intrapartálna , pospartálna a posnatálna starostlivosť o matku a dieťa a taktiež poskytovanie zdravotnej starostlivosti o reprodukčné zdravie ženy . Jedná sa o prácu v trojsmennom pracovnom režime

Práca je možná v 4 týždňových turnusoch, t.j. 4 týždne práca, týždeň voľno.

Ubytovanie :hradené v plnej výške .Jedna sa o jednoposteľovú izbu s možnosťou používať kuchyňu a kúpeľnu.
Požadované vzdelanie
Min. stredoškolské s maturitou
Požiadavky na uchádzača
nemecký jazyk pokročilý.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)