custom-banner

Tesár lodného interiéru-6 mesačný kontrakt-Island

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Si skúsený tesár lodného interiéru a láka Ťa práca v zahraničí?

Hľadáme skúseného, lodného tesára na ostrov Island!

Spoločnosť so sídlom na Islande ktorá sa zameriava najmä na renováciu interiéru lodí hľadá šikovných tesárov na Slovensku.

Hlavná náplň práce:
-obnova lodného interiéru
-renovácia a inštalácia železa a dreva v lodnom interiéry

Požiadavky:
-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
-skúsenosť s renováciou lodného interéru
-profesionálny prístup
-čistý register trestov

Spoločnosť ponúka 6 mesačný kontrakt, ponúka pokrytie nákladov spojených s cestou na Island a taktiež zabezpečuje ubytovanie pri mieste výkonu práce.
V prípade záujmu zašlite životopis a motivačný list v anglickom jazyku na e-mail:

Agnieszka Ogorzałek
e-mail: email

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou