Kuchár/ka - s možnosťou ubytovania

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Je varenie Tvojím hobby a vášňou zároveň? Rád skúšaš nové výzvy a láka Ťa možnosť kariérneho rastu? Poď pracovať pre spoločnosť, ktorá udáva trendy v gastronómii s vyše 10 ročnými skúsenosťami.

Či si milovníkom mediteránskej, slovenskej, japonskej či talianskej kuchyne, určite Ti niektorá prevádzka z nášho portfólia zachutí.

Čo bude náplňou Tvojej práce?
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka pre rôzne typy konceptov reštaurácií v Bratislave
- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Benefity a ďalšie výhody:

Ako najväčšia gastronomická spoločnosť a líder na slovenskom gastronomickom trhu dokážeme poskytnúť zamestnanecké výhody ako nikto iný:

FINANČNÉ BENEFITY
- motivačná mzda
- zamestnanecká zľava 30% vo všetkých prevádzkach Medusa Group po uplynutí skúšobnej doby
- záruka pravidelného príjmu

NEFINANČNÉ BENEFITY
- školenia a profesionálny rozvoj v rámci unikátneho projektu vzdelávania

MEDUSA ACADEMY
- možnosť zapojenia sa do programu TALENT MANAŽMENT (rozvoj pod vedením skúseného manažéra/mentora, Job Rotation, školenia zamerané na rozvoj tvrdých a mäkkých zručností)
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelné teambuildingy
- možnosť uplatnenia sa aj v zahraničí
- v prípade dohody vieme kandidátovi, KTORÝ POCHÁDZA Z MIMO BRATISLAVSKÉHO KRAJA a NIKDY V BRATISLAVE NEPRACOVAL zabezpečiť ubytovanie buď v našich priestoroch na 4 mesiace, alebo zabezpečiť ubytovanie na 1 mesiac v príjemnom penzióne + 3 mesiace poskytnúť príspevok na ubytovanie

Všeobecne požadované znalosti:

Naše požiadavky:
- pozitívny vzťah ku gastronómii
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať pod tlakom
- vyučenie v odbore a prax v odbore minimálne 1 rok je potrebná
- skúsenosť s prípravou studených pokrmov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno